امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
15:10:57 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بزرگترین سقوط ۳ ماهه استخدام در انگلستان در ۱۰ سال اخیر
بزرگترین سقوط ۳ ماهه استخدام در انگلستان در ۱۰ سال اخیر
داده‌های رسمی جدیدی که امروز، سه‌شنبه منتشر شد نشان داد در سه ماهه اخیر استخدام در انگلستان شاهد بزرگترین سقوط خود در بیش از ۱۰ سال اخیر بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی ، داده‌های رسمی جدیدی که روز سه‌شنبه منتشر شد نشان داد در سه ماهه اخیر استخدام انگلستان شاهد بزرگترین سقوط خود در بیش از ۱۰ سال اخیر بوده است. اداره آمار ملی انگلستان اعلام کرد در بازه آوریل تا ژوئن، ۳۲.۹۲ میلیون نفر استخدام بوده‌اند که این ۱۱۳,۰۰۰ نفر بیشتر از سال گذشته است، اما نسبت به سه ماهه قبل ۲۲۰,۰۰۰ نفر کاهش یافته است. این سقوط در استخدام که هم بر مردان و هم بر زنان تأثیر گذاشته است، بزرگترین سقوط سه ماهه از سه ماهه می-جولای ۲۰۰۹ تا کنون است. اداره آمار اعلام کرد که داده‌های ماه جولای نشان می‌دهد تعداد افرادی که استخدام بوده‌اند در این ماه ۷۳۰,۰۰۰ نفر نسبت به ماه مارس کاهش یافته است. در این گزارش آمده است: داده‌ها نشان می‌دهد که استخدام در حال ضعیف‌تر شدن است و به علت فعال نبودن اقتصاد نرخ بیکاری تقریباً بدون تغییر مانده است، چرا که افراد از کار بی کار شده‌اند اما در انتظار بازگشت به فعالیت کارگاه خود دنبال شغل جدیدی نمی‌گردند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر فوری  33 درصد جمعیت کشور دچار «فقر مطلق» هستند/ یارانه کمکی به کاهش فقر نکرد، تورم را افزایش داد/ 4میلیون تومان؛ «خط فقر» شهری‌ها در سال 96

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخبار متفرقه
بانک پاارگاد