امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
۱۲:۰۱:۱۴ - پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تورم تأثیر تأخیری بر بازار سرمایه دارد
تورم تأثیر تأخیری بر بازار سرمایه دارد
کارشناس بورس با اشاره به ابزار و آپشن های بازار سرمایه، گفت: تورم بر بورس با تأخیر زمانی تأثیر می‌گذارد.سهرابی با تشریح تأثیر مستقیم تورم بر افزایش قیمت‌ها، تصریح کرد: بازار سرمایه با تأخیر نسبت به سایر بازارهای کشور افزایش می‌یابد و در حال حاضر نیز بازار سرمایه در چنین شرایطی قرار دارد.

شعار سال:محمد سهرابی با اشاره به تحریم‌ها در خلال سال‌های ۹۰ تا ۹۲، اظهار کرد: در این سال‌ها سنگین‌ترین تحریم‌ها را از سوی شورای امنیت داشتیم و نه‌تنها صنعت نفت بلکه سایر بازارها مانند محصولات پتروشیمی کشور را کامل تحت تأثیر خود قرار داده بود.

این کارشناس بورس با اشاره به رشد بازار بورس در خلال آن سال‌ها، افزود: بیشترین افزایش را در بازار سرمایه در همان سال‌ها داشتیم و دلیل آن نیز تأثیر تورم ناشی از افزایش نرخ ارز بود که با تأخیر زمانی، به بازار سرمایه منتقل‌شده بود.

سهرابی با تشریح تأثیر مستقیم تورم بر افزایش قیمت‌ها، تصریح کرد: بازار سرمایه با تأخیر نسبت به سایر بازارهای کشور افزایش می‌یابد و در حال حاضر نیز بازار سرمایه در چنین شرایطی قرار دارد.

خبر فوری  تجارت بدون مزاحمت در« کاسپین»

وی با اشاره به نوسانات محدود سایر بازارها، خاطرنشان کرد: درحالی‌که سایر بازارها با نوسانی ۵ تا ۱۰ درصد در تلاطم هستند، بازار بورس در حال رکورد زنی است و با سرعت افزایش می‌یابد.

این کارشناس بورس تداوم این افزایش را مقطعی دانست و تأکید کرد: رکود بر تولید و سود صنایع کشور تأثیر گذاشته است و در نهایت در میانه‌ سال به بورس خواهد رسید.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا،تاریخ انتشار ۱۲اردیبهشت ۹۸، کد خبر: ۳۷۸۱۳۰، www.ana.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد