امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
۱۱:۳۲:۴۰ - جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلوگیری از ورود دلالان و افراد سودجو به مراکز خرید و فروش خودرو
جلوگیری از ورود دلالان و افراد سودجو به مراکز خرید و فروش خودرو
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر گفت: با شناسایی واسطه‌ها و افراد سودجو از ورود آنها به مراکز خرید و فروش خودرو جلوگیری شده است.

شعارسال: حمیدرضا تحصیلی با اشاره به اینکه شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در راستای ساماندهی فعالیت‌های شهری نسبت به ایجاد ۴ مرکز همگانی خرید و فروش خودرو اقدام کرده است، اظهار کرد: بزرگترین مرکز همگانی خرید و فروش خودرو چیتگر است.

وی با اشاره به اینکه مرکز چیتگر با وسعتی معادل ۱۳۵ هزار متر مربع بزرگترین و پیشرفته‌ترین مرکز در سطح کشوراست، افزود: با تدبیر به عمل آمده این مرکز در راستای سیاست‌های شهرداری تهران در بهره‌گیری از ظرفیت‌های برون سازمانی به شکل مشارکتی با سرمایه گذاری شریک و بدون صرف اعتبارات شهرداری تهران ایجاد شده و اداره می‌شود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با بیان اینکه یکی از اهداف این گونه مراکز امکان دسترسی مستقیم خریدار و فروشنده در یک محیط امن، ایمن و با امکانات جانبی است که دست واسطه‌ها و دلالان را کوتاه می‌کند، اضافه کرد: با شناسایی واسطه‌ها و افراد سودجو از ورود آنها به مراکز جلوگیری شده و با اخذ دستور قضائی و استفاده از نیروی انتظامی این افراد از اطراف مراکز جمع‌آوری شده و سرشاخه‌های آنها با تشکیل پروند دستگیر و به محاکم قضائی تحویل می‌شوند.

تحصیلی ادامه داد: ارائه خدمات کارشناسی اصالت خودرو، سلامت بدنه و اجزای فنی توسط کارشناسان مجرب اطمینان خریداران را برای معامله با آسودگی خیال فراهم می‌کند.

وی با اشاره به شیوه قیمت گذاری در این مرکز اضافه کرد: قیمت گذاری با استفاده از تجربه کارشناسان مرکز و ارتباط مستقیم با خودروسازان و مراجع ذیصلاح انجام می‌شود تا هم خریدار و هم فروشنده با اطمینان کامل از معامله رضایت داشته باشند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تاکید کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این مراکز همگانی به صورت مکانیزه درآمده و خدمات ارائه شده به صورت هوشمند در دسترس شهروندان در محل کار و زندگی آنها قرار می‌گیرد.

به گفته تحصیلی در این مرکز امکانات و خدمات شامل کارشناسی اولیه بدنه خودرو، تنظیم قولنامه کارشناسی مجدد (بدنه، فنی، اصالت خودرو،) پس از تنظیم قولنامه، دفتر اسناد رسمی، شماره گذاری خودرو، نمایندگی بیمه، کارشناسی خودرو در روزهای هفته و تنظیم قولنامه، پرداخت عوارض شهرداری، پذیرش خودرو جهت فروش، پذیرش خودرو جهت پارک مراجعان، پذیرش تمامی نوع و مدل خودروهای موجود در کشور، رستوران، بوفه، مرکز تعویض پلاک و مرکز معاینه فنی خودرو ارائه می‌شود.

با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۸ ، کدخبر: ۴۶۲۴۵۹۵ ، www.mehrnews.com


منبع :: جلوگیری از ورود دلالان و افراد سودجو به مراکز خرید و فروش خودرو

خبر فوری  حمایت از شفافیت بازار با ایجاد مرجع اطلاع‌رسانی مطمئن

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد