امروز پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
2:28:07 - جمعه 12 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ماجرای خرید و فروش وکالتی مسکن مهر چیست؟
ماجرای خرید و فروش وکالتی مسکن مهر چیست؟
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: ۱۵ هزار واحد مسکن مهر خالی از سکنه در شهر پردیس موجود است که باید به‌دست مصرف‌کننده نهایی برسد.

شعار سال: هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از طرح جدید در شهر پردیس خبر داد و گفت: از مجموع ۸۲ هزار واحد مسکن مهری که در این شهر از سال ۹۲ عملیات اجرایی آن آغاز شده است تا به امروز ۴۵ هزار واحد به بهره‌برداری رسیده که تنها ۳۰ هزار نفر برای تحویل واحد مراجعه کرده‌اند و حدود ۱۵ هزار واحد خالی موجود است.

هدایت تاکید کرد: برای حدود ۷ هزار نفر هم از این ۱۵ هزار نفر دفترچه اقساط صادر شده، ولی هیچ کدام از آن‌ها واحد خود را تحویل نگرفته‌اند.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار کرد: ۱۵ هزار واحد مسکن مهر در پردیس وجود دارد که سکونت در آن واحد‌ها اتفاق نیافتده است که به طور طبیعی بخشی از آن‌ها در دست سرمایه‌گذاران و تعدادی هم در دست بنگاه‌دار‌ها و دلالان است که کار خرید و فروش واحد‌های مسکن مهر را انجام می‌دهد.

خبر فوری  افزایش قیمت پراید ربطی به توقف تولید ندارد

او تصریح کرد: برخی از واحد‌های مسکن مهر در پردیس بیش از ۱۲ بار به صورت وکالتی خرید و فروش شده‌اند، ولی هیچ سکونتی در آن‌ها انجام نشده و به‌دست مصرف‌کننده نهایی نرسیده است.

هدایت با بیان اینکه ما به دنبال ۲ راهکار برای تحویل هرچه سریع‌تر این واحد‌ها به متقاضیان هستیم گفت: در گام اول هزینه نقل وانتقال را برای افرادی که مصرف‌کننده واقعی نیستند و به طور دائم در حال خرید و فروش هستند بیشتر می‌کنیم تا واحد‌ها به‌دست مصرف‌کننده واقعی برسد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس اضافه کرد: راهکار دیگری را خدمت شورای استان‌ها پیشنهاد دادیم تا یارانه‌ای که در طرح مسکن مهر به گروه‌های هدف ارائه شده که شامل تسهیلات کم‌بهره است را حذف کنیم. ما سعی داریم برای حذف دلالان میزان سود این تسهیلات را به ۱۸ درصد برسانیم.

خبر فوری  قیمت خودرو دوباره افزایش یافت

هدایت بیان کرد: این طرح به معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد داده شده تا با اجرایی شدن آن هرچه سریع‌تر مالکان یا واحد‌های خود را برای اجاره عرضه کنند و یا با فروش آن‌ها تاثیری در کاهش قیمت مسکن در این شهر ایجاد شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری گسترش ، تاریخ انتشار ۲۲ خرداد ۹۹، کد خبر: ۱۰۳۸۸۴، www.gostaresh.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخبار متفرقه
بانک پاارگاد