امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
9:32:58 - چهارشنبه 26 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نامه ۲۰ سرمایه‌دار آمریکایی برای اعمال مالیات بیشتر بر ثروتمندان
نامه ۲۰ سرمایه‌دار آمریکایی برای اعمال مالیات بیشتر بر ثروتمندان
ایلنا: ۲۰ نفر از ثروتمندترین افراد آمریکا در نامه ای به دونالد ترامپ خواستار اعمال مالیات بیشتر بر میلیاردر های آمریکایی در جهت مبارزه با پدیده گرمایش جهانی شده‌اند.

۲۰ نفر از ثروتمندترین افراد آمریکا در نامه ای به دونالد ترامپ خواستار اعمال مالیات بیشتر بر میلیاردر های آمریکایی در جهت مبارزه با پدیده گرمایش جهانی شده‌اند. به گزارش ایلنا به نقل از دویچه وله، ۲۰ نفر از ثروتمندترین افراد آمریکا در نامه‌ای به «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا از وی خواسته‌اند که در راستای وظیفه اقتصادی آمریکا مبنی بر کنترل گرمایش زمین از افراد متمول مالیات بیشتری دریافت کند. در این نامه که به امضای ۲۰ نفر از ثروتمندترین افراد آمریکا رسیده، آمده است: «آمریکا نسبت به واکنش به پدیده گرمایش زمین وظیفه اخلاقی و اقتصادی دارد.» در این نامه آمده است که فاصله مالی بین یک درصد ثروتمند آمریکایی و باقی شهروندان روز به روز  در حال بیشتر شدن است و از دولت خواسته شده است برای اخذ مالیات از ثروتمندان در جهت مبارزه با پدیده گرمایش زمین و همینطور ارتقای شبکه درمانی تلاش کند. این نامه در حالی منتشر شده است که سال گذشته سازمان ملل نسبت به افزایش فاصله طبقاتی در آمریکا هشدار داده بود. بر اساس این گزارش سازمان ملل، نزدیک به ۴۱ میلیون نفر در آمریکا در فقر زندگی می‌کنند در حالیکه ۱۸ و نیم میلیون نفر نیز در فقر مطلق قرار دارند. کاخ سفید این گزارش را جانبدارانه و خلاف واقع خوانده بود.
منبع :: نامه ۲۰ سرمایه‌دار آمریکایی برای اعمال مالیات بیشتر بر ثروتمندان

خبر فوری  بودجه باید برشی از برنامه پنج ساله باشد/ انتظارات فعالین بخش خصوصی محقق نشده است/ تاثیر نمایندگان در بودجه نزدیک به صفر است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاارگاد