امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
10:46:53 - پنج‌شنبه 18 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلاهبرداران چگونه یک ملک را به چندین نفر می فروشند+ویدئو
کلاهبرداران چگونه یک ملک را به چندین نفر می فروشند+ویدئو
در تمام کلاهبرداری‌ها، سودجویان با استفاده از اسناد غیر رسمی مانند قولنامه‌ها ‌و مبایعه‌نامه‌ها، ابتدا یک ملک را به چندین نفر فروخته و در برخی موارد در انتها همان ملک را با سند رسمی به آخرین قربانی می‌فروشند.

شعارسال: در سال های اخیر، نوسانات و افزایش قیمت املاک، تهیه مسکن را دشوار نموده است. در چنین شرایطی مردم برای تهیه سرپناهی کوچک، از ثمره و اندوخته یک عمر خود استفاده می‌کنند . اما متاسفانه هر روز در گوشه‌ای از کشور خبر کلاهبرداری از مردم تیتر رسانه ها می‌شود . در تمام این کلاهبرداری‌ها، سودجویان با استفاده از اسناد غیر رسمی (عادی) مانند قولنامه‌ها ‌و مبایعه‌نامه‌ها، ابتدا یک ملک را به چندین نفر فروخته و و در برخی موارد در انتها همان ملک را با سند رسمی به آخرین قربانی می‌فروشد . اما واقعا بعد از فروخته شدن یک ملک به چند نفر و شکایت مالباختگان، دادگاه ملک را به چه کسی می‌دهد؟ کلاهبرداران چگونه یک ملک را به چند نفر می‌فروشند؟ برای یافتن پاسخ سوالات ویدئو زیر را مشاهده کنید:
سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار: ۲ ۶ تیر۱۳۹۸ ، کدخبر: ۱۳۹۸۰۴۲۵۰۰۰۹۸۶: www.farsnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
آدرس وبسایت منبع :: http://shoaresal.ir

خبر فوری  آیا هرکس سکه می‌خرد، باید مالیات بدهد؟

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاارگاد