امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
۱۱:۴۳:۳۲ - یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرصت فعال کردن بخش مردمی اقتصاد در تحریم‌ها
یک فعال بخش تعاون از آمادگی این بخش برای توزیع نظام‌مند کالا در زمان تحریم خبر داد و گفت: تحریم‌های فعلی را باید برای رونق تولید داخل برای نیازهای داخلی و همچنین با نگاه به صادرات یک فرصت تلقی کرد.


محمد جلیلیان، عضو هیئت رئیسه اتاق تعاون ایران و مدیرعامل اتحادیه فرهنگیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس تحریم های فعلی را بزرگترین فرصت برای استفاده از ظرفیت های بخش مردمی اقتصاد برشمرد و گفت: بخش تعاون با تجربه‌ای که در تامین توزیع و تولید کالاها دارد می‌تواند در شرایط تحریم های جدید از آشفتگی بازار جلوگیری کند.
وی تاکید کرد: تحریم‌های فعلی را باید برای رونق تولید داخل برای نیازهای داخلی و همچنین با نگاه به صادرات یک فرصت تلقی کرد.
این فعال بخش تعاون با اشاره به اینکه این بخش زنجیره تامین تولید و توزیع را در اختیار دارد گفت: ما در تجربه پیشین تحریم یعنی از سال ۸۹ تا ۹۲ یعنی مقطعی که ایران تحریم شورای امنیت بود، به راحتی توانستیم از ظرفیت‌های این بخش استفاده کنیم امروز تحریم های آمریکا مطرح است و گرچه بسیاری از کشورها از آمریکا حرف شنوی دارند اما اوضاع ما شبیه به تحریم‌های گذشته نیست و به مراتب بهتر است.
وی با اشاره به حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه های بین المللی که در ایران برگزار می شود آن را به عنوان شاخصی در عدم انزوای ایران برشمرد و گفت: باید به شرایط جدید صادرات محور نگاه کنیم، از همین نقطه می توانیم از فرصت‌های به وجود آمده استفاده کنیم
مدیرعامل اتحادیه فرهنگیان اعلام آمادگی کرد که بخش تعاون در زمینه توزیع نظام مند می‌تواند در شرایط تحریم برای جلوگیری از اختلال در توزیع و کمبود کالا به دولت کمک کند. انتهای پیام/آ
منبع :: https://www.farsnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال . . . .