امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
۰:۴۸:۴۲ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۲۰ درصدی قیمت طلا در بازار/ سکه طرح جدید ۳ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان است
ایلنا: رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه گفت: یکی از دلایل بالا رفتن قیمت طلا در کشور افزایش قیمت اونس جهانی بود که ۱۲۸۷ دلار شد و حدود ۱۵ تا…


رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه گفت: یکی از دلایل بالا رفتن قیمت طلا در کشور افزایش قیمت اونس جهانی بود که ۱۲۸۷ دلار شد و حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد بر قیمت طلا تاثیر گذاشت.

محمد محمدولی رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص افزایش قیمت طلا و سکه در بازار اظهار کرد: بازار در روز جمعه تعطیل است اما براساس دلاری که در بازار عرضه میشود قیمت طلا و سکه هم بر همان اساس برآورد میشود.

وی افزود: در روز پنجشنبه حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد به دلیل افزایش اونس جهانی قیمت طلا در کشور افزایش داشته است. قیمت سکه طرح جدید در بازار ۳ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه حدود یک میلیون و ۸۹۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۱۸۰ تومان و سکه یک گرمی ۶۵۵ هزار تومان بود.

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه با اشاره به قیمت طلا خاطرنشان کرد: قیمت یک مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۴۴۱ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۳۳ هزار تومان بوده است که نسبت به روزهای قبل افزایش قیمت داشتیم که یکی از دلایل آن افزایش قیمت انس جهانی بود که ۱۲۸۷ دلار شد و حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد بر قیمت طلا تاثیر گذاشت البته تصور مردم از افزایش قیمت طلا در اواخر سال و افزایش تقاضا در این ایام هم بیتاثیر نبوده است.


منبع :: https://www.ilna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال . . . .