امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
۱۱:۵۳:۵۹ - چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نگرانی از طوفان‌های نهفته در بازارهای جهانی
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از بازار سرمایه (سنا)، تحلیلگران کمرز بانک آلمان در مقالهای در خصوص این نوسانات اعلام داشتند که نوسان قراردادهای آتی در آمریکا و اروپا هنوز بالاتر از حد متوسط طول تاریخ بازارهای سرمایه است. الکساندر کرمر و متیاس باش دو تحلیلگر برجسته کمرز بانک در یادداشتی اظهار داشتند: آرامشی […]


به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از بازار سرمایه (سنا)، تحلیلگران کمرز بانک آلمان در مقالهای در خصوص این نوسانات اعلام داشتند که نوسان قراردادهای آتی در آمریکا و اروپا هنوز بالاتر از حد متوسط طول تاریخ بازارهای سرمایه است.

الکساندر کرمر و متیاس باش دو تحلیلگر برجسته کمرز بانک در یادداشتی اظهار داشتند: آرامشی که در نمودارهای بازارهای آتی به چشم میخورد سرمایهگذاران را نگران کرده است. نگرانی اغلب این سرمایهگذاران طوفان نهفته پسازاین آرامش است.

به گزارش بلومبرگ به نقل از این دو کارشناس مالی، "معامله قراردادهای آتی کوتاهمدت در حال حاضر بالاتر، و معامله قراردادهای بلندمدت بسیار پایینتر، از حد منطقی و متعادل است. این یعنی سرمایهگذاران بعید میدانند که این سطح از نوسان در بازارها پایدار بمانند."

علاوه بر این، میزان نوسانات ضمنی بهمراتب پایینتر از حد انتظار است. بهخصوص در منطقه یورو این نوسان کاملاً احساس میشود.

نوسانات سهام در بازارهای آمریکا و اروپا از پایان سال گذشته کمی فروکش کرده است. کاهش نوسانات بهطور عمده ناشی از سیاستهای انقباضی بانکهای مرکزی سراسر جهان و همچنین خوشبینی عمومی نسبت به گفتگوهای تجاری آمریکا و چین است.

از شب کریسمس تاکنون، شاخص نوسان بورس اختیار معاملات شیکاگو، تقریباً به نصف کاهش پیداکرده است و از ۳۶ واحد به کمتر از ۱۵ واحد رسیده است.

انتهای پیام/۴۰۹۲/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال . . . .