امروز پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
۱۲:۱۴:۳۲ - سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اگر مدیریت مصرف آب نباشد انتقال و شیرین‌سازی آن بیهوده است
سرپرست دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان اصفهان گفت: اگر مدیریت مصرف آب نباشد، انتقال آب بین حوضه‌ای و استفاده از آب‌های نامتعارف بیهوده است.


به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی قیصری پیش از ظهر امروز- سه‌شنبه هفتم اسفندماه- در نشست هم اندیشی مدیریت هوشمند آب در ایران ضمن تبریک روز زن و تسلیت شهادت مرزبانان ایران در حادثه تروریستی اخیر اظهار کرد: این برنامه با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه جامع علمی- کابردی و محوریت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان برگزار می‌شود. سازمان جهاد کشاورزی در خصوص مصرف آب دغدغه دارد و برای حل و فصل این مشکل برنامه ریزی می کند.

وی گفت: راه‌های متفاوت و زیادی برای مدیریت بحران در شرایط کم آبی وجود دارد که یکی از آنها انتقال آب بین حوضه ای است، این اقدام سبب می‌شود که تقاضا افزایش یابد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان افزود: شیرین‌ سازی آب و استفاده از آب‌های نامتعارف راهکار دوم مدیریت بحران در شرایط کم آبی است و سرمایه گذاری نیاز دارد باید توجه داشت که اگر مصرف را مدیریت نکنیم سرمایه گذاری‌ها نیز هدر رفته است.

قیصری تاکید کرد: نکته مهم این است که در مدیریت آب و افزایش بهره وری، اگر مدیریت مصرف نباشد انتقال آب و شیرین سازی آن موثر نخواهد بود.


منبع :: http://www.imna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال . . . .