امروز پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
۳:۰۰:۲۴ - دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۳ پروژه زیربنایی و اقتصادی در استان بوشهر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد
بوشهر- ایرنا – ۳۳ طرح و پروژه زیربنایی و اقتصادی در سطح استان بوشهر با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس، افتتاح و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.


به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان بوشهر، دستور افتتاح ۲۲ پروژه و آغاز عملیات اجرایی ۱۱ پروژه اقتصادی و زیربنایی در حوزه‌های بهداشت و درمان، راه و شهرسازی، انرژی و نیرو، گردشگری، کشاورزی، صنعت و معدن و ورزشی را صادر کرد.
رئیس جمهوری در ارتباط ویدئو کنفرانسی با شهرهای مختلف استان بوشهر، دستور افتتاح ۲۶ پروژه بهداشتی درمانی، ۶ طرح گردشگری، ۴۵۰ طرح و پروژه کشاورزی ، ۵ پروژه در حوزه راه و شهرسازی، یک طرح در حوزه صنعت و معدن، سه طرح در حوزه وزارت نفت و ۲ طرح ورزشی را صادر کرد.
همچنین در این جلسه با دستور رئیس جمهوری عملیات اجرایی ۲۱ پروژه بهداشتی و درمانی، ۳ پروژه در بخش کشاورزی، ۲ پروژه راه و شهرسازی، ۳ طرح در بخش صنعت و معدن و یک طرح در حوزه نیرو آغاز شد.
مجموع این طرح ها در سطح استان برای ۵۱۰۹ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
در جلسه شورای اداری استان بوشهر با حضور رییس جمهور همچنین ۱۴ تفاهم نامه در حوزه‌های کشاورزی و شیلات، اقتصادی و ‌تولیدی و ‌همچنین خدمات تخصصی فناورانه و پژوهش های کاربردی و مطالعاتی بین استانداری بوشهر و بانک‌های عامل، صندوق کارآفرینی امید، مرکز ملی فرش ایران، ایدرو و جهاد دانشگاهی امضا شد.
۶۰۴۷/۶۰۴۵


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال . . . .