امروز پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
۱۸:۱۸:۳۴ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خدمات شبانه‌روزی صنعت بیمه برای کاهش آلام سیل‌زدگان
گروه اقتصاد ــ سلیمانی با ابراز خرسندی از فعالیت‌های شبانه روزی خادمان صنعت بیمه در ارزیابی و برآورد سریع و اقدام به پرداخت خسارات در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بیان کرد: گنجینه اعتماد عمومی بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه صنعت بیمه به حساب می‌آید و همه باید قدر این ثروت ملی را بدانیم.


خدمات شبانهروزی صنعت بیمه برای کاهش آلام سیلزدگان

به گزارش ایکنا، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی، در جمع برخی از مدیران عامل شرکتهای بیمه و نمایندگان کارگروههای بررسی و ارزیابی خسارات سیل اخیر با اعلام این مطلب افزود: همدلی دولت و مردم برای کاهش تلفات و تسکین آلام آسیب دیدگان از جلوههای زیبای مشارکت عمومی به شمار میرود که البته در این حادثه سیل اخیر بی نظیر است.

رییس کل بیمه مرکزی با ابراز خرسندی از فعالیتهای شبانه روزی خادمان صنعت بیمه در ارزیابی و برآورد سریع و اقدام به پرداخت خسارات در کوتاهترین زمان ممکن، بیان کرد: گنجینه اعتماد عمومی بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه صنعت بیمه به حساب می آید و همه باید قدر این ثروت ملی را بدانیم.

وی با تاکید بر این نکته که اقتدار، قابلیت و ظرفیت صنعت بیمه در هنگام وقوع حوادث طبیعی محک می خورد، اظهار داشت: وقوع حوادث می تواند توجه بیش از پیش آحاد جامعه به خدمات صنعت بیمه را به دنبال داشته باشد و در سیل اخیر نگاه های بسیاری نسبت به صنعت بیمه، اصلاح شده است.

رئیس شورای عالی بیمه با تاکید بر این نکته که ارائه خدمات مطلوب بیمه ای در گرو توانمندی شرکت های بیمه و توانگری مالی و فنی این صنعت است، افزود: شرکت های بیمه با تکیه بر اصول حرفه ای و جذب سرمایه و ایجاد فضای جذاب برای مشارکت بازیگران بازار سرمایه و سهامداران، می توانند ظرفیت های مغفول صنعت بیمه را فعال کنند.

وی در پایان با ارزیابی مثبت گزارش اعضای کارگروههای اعزامی بیمه مرکزی و همچنین تیمهای مستقر در مناطق سیل زده نسبت به پیگیری سریع مسائه پرداخت خسارات بیمه گذاران، دستور لازم را صادر کرد و از مدیران عامل شرکتهای بیمه خواست در حد توان نسبت به ایفای تعهدات حرفهای و همچنین مسئولیت اجتماعی شرکت متبوع خود کوشا باشند.
انتهای پیام


منبع :: http://www.iqna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال . . . .