امروز پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
11:00:53 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه ریزی جامعی برای تامین سوخت در نوروز شده است
برنامه ریزی جامعی برای تامین سوخت در نوروز شده است
شیراز – ایرنا – مدیر تامین وتوزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران بیان داشت : برنامه ریزی جامعی برای تامین سوخت در نوروز ۹۸ شده است و هیچ مشکلی در آستانه سال نو و تعطیلات نوروزی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مجتبی دلبری، روز دوشنبه در نشست « هم اندیشی و هم افزایی مدیران مناطق فارس، اصفهان، بوشهر، کرمان، هرمزگان و یزد» اظهار داشت: با توجه به سیاست های کلان کشور در حوزه محیط زیست،شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اقدام به توزیع روزانه بیش از ۵۰ میلیون لیتر بنزین ونفت گاز با استاندارد یورو ۴ در کلان شهرها کرده و تلاش می شود با توجه به ظرفیت تولید کشور و برنامه ریزی های لازم این میزان در صورت نیاز افزایش پیدا کند.
وی بدون ذکر رقم مشخصی گفت:اکنون حدود ۳۰ درصد از فرآورده‌های نفتی کشور ازطریق خطوط انتقال نفت به انبارهای ذخیره سازی در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد.
دلبری به نقش موثر حمل ونقل جاده ای فرآورده‌های نفتی در کشور اشاره کرد و اولویت شرکت پخش فرآورده های نفتی را تقویت شبکه حمل ونقل فرآورد ه‌های نفتی ذکر کرد.
مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اظهار داشت : اقداماتی همچون جذب نفتکش بصورت موقت ، توسعه یکپارچه توزیع بار بصورت سیستمی در سطح کشور ، به روز رسانی توپوگرافی مسیرهای حمل ونقل فرآورده ها برای تامین سوخت مورد نیاز تعطیلات نوروزی صورت گرفته است.

خبر فوری  640 حوزه آبخیز کشور فعال شد

** فارس، خطوط انتقال فرآورده نفتی ندارد
مدیر پخش فرآورده های نفتی استان فارس دراین نشست گفت: بدلیل برخوردار نبودن منطقه فارس از خطوط انتقال فرآورده، سوخت مورد نیاز استان از مبادی مختلف و از طریق نفکش جاده پیما تامین وتوزیع می شود و با توجه به تعامل بین مناطق همجوار و همکاری مالکین نفتکش ها وشرکت های حمل ونقل کمترین چالش را در تامین سوخت داشته ایم.
امیر بنی کریمی افزود:احداث پالایشگاه دوم در شیراز و اتصال انبار نفت شهید تندگویان شیرازبه خطوط ریلی استان از پروژه های مهم وزیربنایی شرکت برای افزایش سوخت رسانی مطلوب تر در فارس است.
وی عنوان کرد : مصرف فرآورده های نفتی هر سال در تعطیلات نوروزی با حداقل ۱۰ درصد افزایش روبرو است.
بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران سال گذشته (۹۶) بیشترین مصرف بنزین مربوط به ۲۸ اسفند ماه سال ۹۶ به میزان ۱۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر در روز به ثبت رسید و نسبت به روز مشابه سال ۹۵ بیش از ۱۰درصد رشد داشت.
آمارهای منتشر شده در این زمینه حاکی است در یکم فروردین ماه سال ۹۷ مصرف بنزین به ۱۰۰ میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر و در دوم فروردین ماه به ۱۰۵ میلیون لیتر رسید.
در تاریخ سوم فروردین ماه سال ۹۷ مصرف بنزین با کاهش ۱۲ میلیون لیتری به میزان ۹۳ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر رسید و در چهارم، پنجم و ششم فروردین ماه مصرف بنزین به ترتیب به میزان ۹۳ میلیون ۴۰۰ هزار لیتر، ۹۵ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر و ۹۵ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر بوده است.
۶۱۱۳ /۱۸۷۶

خبر فوری  وزارت جهاد: 1.7 میلیون تن گندم مازاد برنیاز کشاورزان خریداری شد


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاارگاد